Producenci

List of all manufacturers


Clomiphene Tablets British Dragon 100 tabs [50mg/tab] Exp. 07/2021

Clomiphene Tablets British Dragon 100 tabs [50mg/tab] Exp. 07/2021

79,00 €

40% 47,40 €

dostępność: Fotografii

Buy Clomiphene Tablets British Dragon (clomiphene citrate, clomid)

Cytrynian klomifenu (Clomid) jest syntetycznym niesteroidowych leków, które jest bardzo podobne w strukturze do estrogenów. Jest on powszechnie stosowany jako środek pobudzający owulację. Ze względu na podobieństwo do estrogenów, mogą wiązać się z receptorami estrogenów w podwzgórzu. To blokuje podwzgórze z sensing "prawdziwego" estrogenu i podwzgórza oddziaływuje poprzez stymulowanie przysadki mózgowej do uwalniania większej Gonadotropiny jak FSH i LH. FSH i LH stymuluje jajniki / jądra do produkcji większej estrogenów / testosteronu.

 

Ta właściwość klomifenu jest szeroko stosowany w leczeniu kobiet z niewydolnością jajników i wywołania owulacji. Jednak długotrwałe stosowanie tego leku nie może być bezpieczny, bo zwiększa się ryzyko raka jajnika.

 

Farmakologia

Clomid jest zalecany w leczeniu kobiet zaburzenia owulacji. Wiele kobiet, które nie zajść w ciążę, okazały się mieć zaburzenia w cyklu owulacji. Kobiet z zaburzeniami owulacji obejmują z zespołem policystycznych jajników, a niektóre z nieznanych przyczyn braku miesiączki. Clomid jest przewidziane po dokładnej ocenie cyklu miesiączkowego po to, by ustalić, gdzie pojawia się problem. Aby osiągnąć owulacji z Clomid, czas ma ogromne znaczenie. Kobiety temperatura ciała jest monitorowany i badanie krwi po to, by ustalić, czy jajeczkowanie miało miejsce.

 

Po owulacji ma siedzibę, Clomid jest uruchomiona. Ogólnie rzecz biorąc Clomid jest rozpoczęte w dniu lub około dnia 5 cyklu. Clomid jest administrowane przez 3-6 cykle. Długotrwałe leczenie nie jest zalecane

 

Sposób działania

Clomid jest bardzo silnym lekiem. Jednak przy odpowiednim doborze dawki krótki termin terapii może pomóc niepłodnych kobiet. Clomiphene naśladuje estrogenów w swoich działaniach. Posiada zdolność do interakcji z receptorów estrogenowych w podwzgórzu i blokowania tych stron. Mózg nie uzna, że ??jest mała ilość estrogenów w organizmie i powoduje wzrost poziomu gonadotropin, które hyperstimulates jajnika, aby więcej estrogenów. To powoduje wzrost syntezy steroidów w obu nadnerczy i jajników. Wzrostem poziomu estrogenu jest ważna do zapłodnienia się odbyć.

 

Wskazania

Clomid jest zalecany do stosowania u kobiet z zaburzeniami jajeczkowania, ale również spełniać następujące wymagania:
 
- kobieta nie jest w ciąży w czasie
- Brak torbieli jajnika. USG jest wykonywane na każdym kobiet, aby wykluczyć powiększenia jajników przed rozpoczęciem terapii
- Nie powinno być krwawienia z pochwy. Jeżeli krwawienie z pochwy jest obecny, żeński powinny być dokładnie zbadane, aby zapewnić nie ma dowodów na raka
- Wszyscy pacjenci powinni mieć normalne testów czynnościowych wątroby

 

Podczas gdy Clomid ma pewne sukcesy w kobiety z zaburzeniami jajeczkowania, nie została dokładnie przebadana w męskiej niepłodności. Clomid od czasu do czasu próbowano w Europie i Stanach Zjednoczonych do leczenia mężczyźni z zaburzeniami płodności. Clomid wykazano promować wzrost LH, FSH wzrost jego spermy. Są to jednak pojedyncze przypadki i leczenie tylko przez kilka miesięcy. Brak dostrzegalnych skutków ubocznych nie zaobserwowano w przypadku tych pojedyncze przypadki. Jednakże, istnieje obawa, że ??długi okres terapii klomifenu w mężczyźni mogą być związane z rozwojem guzów jądra i ginekomastię łagodne.


Recepta Dawkowanie niepłodności

Clomiphene jest duża cząsteczka, która jest rozpuszczalna w większości rozpuszczalników organicznych, takich jak alkohol. Cytrynian soli sodowej jest rozpuszczalny w wodzie. Chemicznych jest bezwonny. Clomiphene jest w postaci 50 mg.
 
Pacjenci, którzy otrzymali Clomid musi być w pełni pracował za wszystkich ginekologicznych i endokrynologicznych przed rozpoczęciem terapii. Owulacja występuje zwykle 5-10 dni po rozpoczęciu Clomid. To coitus należy zbiegło się w czasie ze spodziewanym czasie owulacji.
 
Clomid rozpoczyna się od dawki 50 mg / dobę przez 5 dni. Dawka ta może zostać zwiększona w kobiety, które nie owulacji.

 

Budowa ciała

Clomid jest powszechnie nadużywane przez sportowców, zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Ta sama grupa osób nadużyć cały szereg innych substancji chemicznych, takich jak sterydy anaboliczne, HCG, tamoksyfen, hormonów tarczycy, itp. W przeciwieństwie do innych sterydów anabolicznych i hormonów, Clomid nie eliminuje poziom testosteronu, powodując gwałtowny wzrost LH, podnosi poziom testosteronu.

 

Prawie wszystkie sterydy anaboliczne mają zarówno androgenne i właściwości anaboliczne. W niektórych przypadkach, sterydy anaboliczne mają również łagodne działanie stymulujące estrogen. Ponadto, niektóre sterydy anaboliczne są również przekształcane w tkankach tłuszczowych przez enzym aromatazy do żeńskich hormonów płciowych, estrogenów. Estrogen jest odpowiedzialny jako przyczyna ginekomastii u kulturystów. Podczas kulturystów i sportowców chcą pokazać ich ciał, rzadko ma się czym chwalić swoje cycki. Więc Clomid jest wykorzystywana do blokowania rozwoju ginekomastii. Poprzez blokowanie receptorów estrogenowych, że ograniczy ginekomastii widać z sterydów anabolicznych.

 

Ponadto, ponieważ Clomid blokuje receptory estrogenu w mózgu, podwzgórze wysyła falę czynników uwalniających LH i FSH w celu promowania bardziej syntezy hormonów płciowych. LH i FSH również na jądra i prowadzi to do dalszej syntezy testosteronu, który zapewnia dodatkowe wsparcie dla sportowców. Niektóre kulturystów jedynie Clomid na działanie anaboliczne, podczas gdy inne łączą go z koktajlem z innymi sterydami i hormonu wzrostu.

 

Podawanie Clomidu dla sportowców

Clomid jest tylko raz na dobę. Eksperci w dziedzinie budowy ciała sugerują, że być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z niską moc sterydów anabolicznych. Większość kulturystów brać sterydów anabolicznych przez kilka miesięcy, a następnie przełączyć się Clomid. Clomid stanowi wzrost testosteronu, a także zapobiega rozwojowi powiększenie piersi. Dokładne terminy kiedy zacząć Clomid nie jest znana, ale zaleca się, gdy leki steroidowe są zatrzymane, Clomid należy rozpocząć w ciągu 7-10 dni.

Bardzo wielu sportowców i kulturystów biorą Clomid, ale wybór dawki jest bardzo zmienny. Podczas gdy lek nie jest zalecany do budowy ciała, dawka została empirycznie wypracowane. Większość kulturystów trwać od 50-100 mg / dobę klomifenu na okres 2 tygodni. Niektóre kulturystów zaleca zwiększenie dawki do 100 mg / dzień, jeśli nie efekty są widoczne. Po trzecim tygodniu, Clomidu powinien być zatrzymany. Ten etap rowerowej został opracowany przez ostatnie kulturystów. Ponieważ nie lekarze zalecają Clomid do celów budowy ciała, trudno jest uzyskać odpowiednie porady lekarza na ten lek. W każdym razie, jeśli masz wątpliwości mogą chcieć zasięgnąć porady ekspertów płodności, którzy mają najlepszą wiedzę na temat tego leku.

Dokładny czas trwania Clomid nie jest znana. Nie ma długoterminowych danych dotyczących narkotyków. Ogólnie trzeba unikać podejmowania Clomid na płaszczyznach okresach.

 

Skutki uboczne

W zalecanych dawkach przez krótki czas trwania, Clomid jest na ogół bezpieczne. Większość działań niepożądanych, które występują, są przemijające i ustępują po odstawieniu leku.
 
Najczęstsze działania niepożądane to:

płukania
dyskomfort w jamie brzusznej
nudności, wymioty
tkliwość piersi
bóle głowy
nieprawidłowe krwawienia z pochwy
zmęczenie ogólne
wypadanie włosów

 

Widoczne objawy

Ponieważ Clomid działa na mózg, jest z jednej strony efekt, który jest bardzo niepokojąca. Poprzez blokowanie receptorów estrogenowych w podwzgórzu, podwzgórze powoduje uwalnianie czynników stymulujących, aby nakłonić przysadkę do uwalniania gonadotropin. Przysadka mózgowa to niewielki gruczoł wielkości grochu, który siedzi na szczycie nerwów będzie oka. Jak przysadka mózgowa jest hyperstimulated, jej rozmiar jest zwiększany. Powoduje to ucisk nerwów będzie oka. Istnieje wiele doniesień o widocznych zmian u osób, które miały Clomid przez długi czas. Zaburzenia widzenia różnią się od pływaków, utrata częściowe widzenie, niewyraźne widzenie, błyski, lub zmętnienie wzroku. Zmiany te występują zwykle po długim okresie stosowania Clomidu, ale istnieją doniesienia, że ??niektórzy ludzie rozwinęli te efekty już po 7-10 dniach stosowania. Wiele z tych zmian wizji pojawia się spontanicznie, a tym samym prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn mogą być bardzo niebezpieczne. W większości przypadków zmiany te wizji zostały odwrócone, gdy Clomid jest zatrzymany. W momencie, ktoś rozwija zaburzenia widzenia, lek należy odstawić i wizytę do okulisty jest wysoce zalecana.

 

Zmiany nastroju

Innym ważnym efektem ubocznym Clomid jest zmian nastroju. Istnieje wiele dowodów, że kobiety, które brały ten lek przez długi okres rozwoju różnych zaburzeń zachowania od ciężką depresję, gniew, lęk i agresję. Inne zmiany obejmują również zgłaszane paranoja, niepokój i bezsenność.
Mimo niepokojących skutków ubocznych u niektórych osób, badania z wielu badań klinicznych wykazują, że te działania niepożądane występują u mniej niż 1% kobiet. Nie ma żadnych konkretnych liczb, ile kulturystów cierpią z powodu tych działań niepożądanych.

 

Koszt

Podczas gdy Clomid wymaga recepty lekarskiej do stosowania w leczeniu niepłodności, produkt jest również powszechnie dostępne w całym Internecie, bez recepty. Koszt klomifenu jest zmienna. Średni koszt za 100 tabletek (25-50 mg) kosztować od $ 50-100.

 

Poziomy

Clomiphene jest łatwo dostępna dla każdego, kto chce z niego korzystać. Jednak wszystkie organizacje sportowe mają zakaz stosowania tego leku w sporcie zawodowym. Lek jest łatwo zidentyfikowane w moczu przez co najmniej 5-12 dni po użyciu. W rzeczywistości, badania klomifenu jest bardzo wyrafinowany i niektóre laboratoria nawet zmierzyć poziom testosteronu i estrogenów, ich metabolitów i określić stosunek. Gdy pewien stosunek widać, nadużywanie klomifenu jest podejrzewana.