Producenci

List of all manufacturers


Mastabol 100 British Dragon 10ml vial [100mg/1ml]

Mastabol 100 British Dragon 10ml vial [100mg/1ml]

44,00 €

25% 33,00 €

dostępność: Fotografii

Buy Mastabol 100 British Dragon (drostanolone propionate, masteron)

Masteron był kiedyś bardzo popularny anaboliczne i androgenów syntetyczny steroid wśród kulturystów. Ten został wyprodukowany przez firmy farmaceutyczne Europejskiej, ale powszechne nadużycia i troski o toksyczności doprowadził firmę do zaprzestania produkcji jest prawie 2 lat temu.

 

Sterydów nie jest już dostępna, a nawet na czarnym rynku, jego autentyczność jest wątpliwa. Belgia Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne, sarwa Syntex, zatrzymał się do produkcji tego narkotyku co najmniej 10 lat temu.

 

Masteron może zwiększyć masę mięśniową i powodują dodatni bilans azotowy. Masy ciała zwiększa się stopniowo przez okres 4-6 tygodni.
 
Masteron nie ulega aromatyzacji do estrogenów i właśnie dlatego był preferowany do wielu innych sterydów anabolicznych. Przypomina testosteronu w jego działania. Jednak w dużych dawkach leku jest przekształcany w pewnym stopniu do estrogenów i może prowadzić do rozwoju powiększenie piersi i retencji wody. Lek nie został zatwierdzony do stosowania klinicznego w medycynie ze względu na troskę o skutki uboczne. W Europie lek został wypróbowany w leczeniu niedokrwistości i odporne osób z HIV, którzy głębokim ubytkiem wagi.

 

Kulturystów

Masteron jest używany przez kulturystów w celu odzyskania wagi i jej utrzymania. Androgenne właściwości mogą pomóc przyrostu masy, ale efekt nie jest taki, jak widać z nandrolonu lub Winstrol. Lek ten jest powszechnie stosowana przed sportowych spotkać i zatrzymał się 2 tygodnie przed imprezą. Jednak, że w przeszłości. Wyrafinowane techniki wykrywania dostępne już dziś można zidentyfikować lek nawet miesiąc po użyciu. Masteron okazał się rozczarowaniem dla większości kulturystów. Przyrost masy ciała jest stopniowe i nie istotne. Choć niektórzy twierdzą, kulturystów, który ma kick ass mięśni zgrywania efektów, większość zawodników, którzy korzystali z tego leku w przeszłości skarżyli się, że efekt był minimalny. W części powodem braku leku może być ze względu na skuteczność preparatów na rynku. Ponieważ lek nie jest już legalnie wyprodukowane, większość Masteron jest w domowym laboratorium w Azji i Europie. Oprócz słabej jakości, nie było wiele przypadków fałszywych lub podrobionych produktów.

 

Dawka

Nie ma preparatu doustnego leku. Dawka 100 mg Masteron jest wstrzykiwany co drugi dzień, ale są inni, którzy zalecamy stosowanie leku każdego dnia. Zastrzyki są zazwyczaj podawane w pośladki i może być bolesne, jeśli odbywać się codziennie. Aby zapobiec ropnie, zaleca się, aby jedna zmiana miejsca wstrzyknięcia co tydzień. Istnieją inne kulturystów, którzy zaleca zwiększenie dawki Masteron do 200-500mg/week. Ponieważ lek nie został nigdy formalnie stosowany w medycynie, każdy zalecana dawka jest czysto empiryczne i oparte na pracy odgadnąć.

 

Najpopularniejszy miejscu wstrzyknięcia jest zewnętrzną część uda. Mimo że lek jest szybko wchłaniany ma krótkie życie, głównie pół powodu awarii w wątrobie. Kulturyści zajmuje zazwyczaj Masteron z innymi sterydy anaboliczne jak Winstrol czy Anavar. Niektórzy nawet dodać Clomid do schematu podczas wymywania fazy leku. Większość ekspertów zaleca, że ??lek nie należy przyjmować dłużej niż 3-4 tygodni w czasie. Ponieważ lek nie jest w podziale na estrogen, nie ma powiększenie piersi czy retencji wody.

 

Skutki uboczne

Skutki uboczne Masteron z są minimalne i rzadkich przy założeniu, że jest realne. Większość dotychczasowych użytkowników wskazują, że nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych, co jest bardzo nietypowe dla sterydów anabolicznych. Najczęstsze działania niepożądane zgłaszane:
 
zmęczenie
wypadanie włosów
zmiany psychiczne-depresja, lęk, gniew, agresja
trądzik, skóry tłustej
uogólnione zmęczenie
 
Większość z tych działań niepożądanych odwrotnej, gdy lek jest zatrzymany. Kobiety, które chcą korzystać z tego leku należy zachować ostrożność. Może to spowodować silne wpływy virilizing - niektóre z nich są nieodwracalne nawet po leku jest zatrzymany.

 

Koszt

Masteron jest nie tylko trudne do znalezienia leku, ale jest również bardzo drogie. Jest ona dostępna wyłącznie na czarnym rynku. Istnieje wiele stron w Internecie, które twierdzą, że prawdziwy "Masteron". Każda fiolka 100 mg jest sprzedawany za 25 $ - 30 $. Jednakże analiza przez wiele laboratoriów badawczych wykazały, że to, co jest sprzedawane w Internecie jest fałszywa lub podrobionych produktów. W USA, Masteron, która jest dostępna został przemycony w Meksyku, Tajlandii i na Dalekim Wschodzie. Co do dokładnej zawartości preparatu pozostają wątpliwości, jedynym sposobem, aby sprawdzić produkt ma analizować w laboratorium. W większości przypadków jest to podrobiony produkt z trochę więcej niż trochę oliwy z oliwek zmieszane z kilku proszków nieznane.

 

Wykrywanie

Masteron jest zakazane przez wszystkie organizacje sportowe i jest regularnie sprawdzana w moczu. Dziś zaawansowanych technik może zidentyfikować Masteron w moczu do 3-4 tygodni po podaniu ostatniej dawki.

 

Prawny

Masteron jest klasyfikowany jako harmonogram 3 leków pod kontrolą działania substancji. To oznacza posiadanie tego narkotyku jest nielegalne.

 

Słowo końcowe

Po intensywnie bada wiele stron i wzywa dealerów / sprzedawców w celu sprawdzenia ich Masteron, wątpliwe jest, że prawdziwy produkt istnieje. Dla każdego, kto chce ich ciało, Masteron nie jest jednym z nich. Zapisz swoje pieniądze i kupić coś co jest bardziej autentyczne.