Producenci

List of all manufacturers


Aromasin Pfizer 30 tabs [25mg/tab]

Aromasin Pfizer 30 tabs [25mg/tab]

72,00 €

10% 64,80 €

dostępność:

Buy Aromasin Pfizer (exemestane, aromasin)

Historia
AROMASIN jest nazwa handlowa Eksemestanu, lek stosowany w leczeniu raka piersi u kobiet. Podobnie jak Arimidex, jest członkiem grupy inhibitorów aromatazy narkotyków.Oryginalny producent był Pharmacia & Upjohn, ale dziś Pfizer jest najbardziej znana firma, która zajmuje się dystrybucją narkotyków lek.Lek został zatwierdzony przez FDA w 1999 roku i stał się bardzo popularny na całym świecie u kobiet po menopauzie.

Nauka
AROMASIN jest samobójczy inhibitor aromatazy (AI), co oznacza, że ​​na stałe wyłącza enzymu aromatazy, gdy wiąże się z nim. W prostym języku angielskim, Aromasin zapobiegnie enzymów związanych obecnie z zbiórkach, który jest tym, co odróżnia ten lek z letrozolu lub Arimidex. Podczas korzystania z innych AI, że tymczasowo zatrzymać estrogen od aromatyzowania, ale kiedy przestać przyjmować im te same enzymy mogą odbicia powodując, co jest znane jako "odbicia estrogenu". To wyjaśnia, dlaczego niektóre steryd anaboliczny użytkownicy wystąpić ginekomastia (sucze) po cyklu podczas korzystania z innych AI. Badaniach pacjentów z rakiem sutka wykazały aromatazy obniżone poziomy estrogenu do 85%.

Użyj w kulturystyce
Niektóre anaboliczne androgenne (SAA) konwertuje do estrogenów w organizmie; wszystkie estry testosteronu, Nandrolones, Dianabol i boldenonu są przykłady. Jeśli nie kontrolowane, użytkownik naraża się na ryzyko zachorowania na kilka rodzajów estrogenowych efektów ubocznych takich jak ginekomastia (sucze), retencji wody, ciśnienie krwi i choroby serca. Jest efekt domina, który może wystąpić w przypadku estrogenów wymyka się spod kontroli. Wystarczy wyobrazić sobie, niosąc około dwóch litrów wody przez cały dzień!
Użytkownik może zauważyć zniszczony uczucie i zmęczona, ciśnienie krwi wzrosną, a motywacja spadnie. Te skutki uboczne pokona celu prowadzenia steroidów w pierwszym miejscu. Ponadto, wysoki poziom estrogenów, gdy spadając cyklu, będzie kolidować z odzysku organów naturalnych poziomu testosteronu.
Z drugiej strony, jeśli prowadzisz trudnych AI, który eliminuje zbyt dużo estrogenów, może mieć również negatywny wpływ na libido, nastrój, i wysusza stawy. Od AROMASIN samobójstwo jest inhibitorem aromatazy, należy pracować na kontrolowanie dawki i dostosowanie go do cyklu. Nie wystarczy użyć losowe dawki nie patrząc na całego cyklu sterydów.

AROMASIN vs Arimidex
Jak przedstawiono powyżej, główną zaletą jest AROMASIN zapobiegnie odbicia estrogenu trwale wyłączenie aromatazy, a Arimidex nie. Choć, Arimidex jest łatwiej kontrolować pod względem krótkoterminowych podaniu; znaczenie, z krótkimi cyklami poniżej 8 tygodniach nie ma potrzeby, aby zabić całą produkcję estrogenów.

AROMASIN vs Letrozolu
Letrozol (Letro) znana jest zbyt silny i zbyt szorstki. Podczas korzystania z wyższych dawek Letro, wielu kulturystów skarżą zmniejszonym libido i lekką depresję. Jest to spowodowane aromatazy w mózgu jest zablokowana przez letrozol użycia. Ważne jest, aby kontrolować estrogen podczas cyklu, ale nigdy nie powinien sparaliżować go lub można zmierzyć niechcianych stron. Mimo, że estrogen jest hormonem żeńskim, ludzie nadal muszą to funkcjonować. Jak z Arimidex, Letro również nie może pochwalić się jako samobójczy AI.

Skutki uboczne
W kulturystyce i sterydów, działania niepożądane związane ze aromatazy są rzadkie, gdy podjęte w odpowiedniej dawce. Niektórzy ludzie będą narzekać na bóle stawów z sucha, więc kiedy to nastąpi dawka powinna być obniżona. Strony wśród kobiet są dużo bardziej powszechne, ponieważ, mimo że dawki są podobne, kobiece ciało będzie reagować inaczej AI niż samiec. Ponadto kobiety będzie tego leku przez dłuższy okres czasu w porównaniu do steroidów użytkownika. Najważniejsze jest to, że skutki uboczne nie biorąc SI dla mężczyzny na cyklu jest znacznie większym ryzykiem.

Dawki
Jest ona zależna od osobnika, a także ilość aromatyzujące związki osoba jest uruchomiony. Ogólnie rzecz biorąc, dobra dawka początkowa wynosi 12,5 mg ED (codziennie) lub EOD 25mg (co drugi dzień).Użytkownik musi korzystać z badania krwi, aby sprawdzić, jak ich organizm reaguje na dawki wyjściowej, którą wybrać, a następnie dostosować do potrzeb. Doświadczeni steryd anaboliczny użytkownicy zazwyczaj znaleźć dawkę im się podoba i trzymać się go bez żadnych problemów. Jak już powiedziałem, jeśli zaczniesz zauważać wspólnych problemów, a następnie dawkę należy zmniejszyć; Z drugiej strony, jeśli zaczniesz zauważać żadnych estrogenów związanych stron, takich jak podpuchnięte lub wrażliwych piersi i retencji wody, to jest czas, aby zwiększyć dawkę.

Półtrwania
Według literatury, okres półtrwania wynosi 25-27 godzin, co oznacza, że ​​można łatwo uciec z zastosowaniem tego leku co drugi dzień lub raz na dzień.