Producenci

List of all manufacturers


Pregnyl 5000 Organon 1 amp [1x5000IU]

Pregnyl 5000 Organon 1 amp [1x5000IU]

22,00 €

25% 16,50 €

dostępność: Fotografii

Buy Pregnyl 5000 Organon (HCG - Human chorionic gonadotropin)

Pregnyl dla Bodybulding:

Lek ten nie jest sterydem, ale jest on powszechnie stosowany w lekkiej atletyce dziś. HCG jest naturalnym hormonem białka wydzielane przez ludzkie łożysko i oczyszczonej postaci moczu ciężarnych kobiet.

Hormon ten nie jest naturalnym hormonem męskim jest tylko naśladuje naturalny hormon LH (hormon Luetinising) niemal identycznie. To LH stymuluje produkcję testosteronu przez jądra w mężczyźni. Tak więc HCG wysyła się ten sam komunikat i powoduje zwiększenie produkcji testosteronu przez jądra z powodu HCG jest na komórki Leydiga w jądrach. Normalnie HCGis stosowany w leczeniu kobiet z niektórych zaburzeń jajników i jest wykorzystywane do stymulacji jądra mężczyzn, którzy mogą być hipogonadyzmem. Sportowcy stosują HCGto zwiększenia własnego ciała naturalną produkcję testosteronu, który jest często przygnębiony długotrwałe stosowanie sterydów. Także wtedy, gdy steroidy są stosowane w dużych dawkach mogą powodować fałszywe sygnały do ​​podwzgórza, które prowadzą do depresji sygnał do jąder. W ciągu tygodni od tej depresji sygnał zdolność jąder do reagowania na każdy sygnał z przysadki mózgowej staje się bardzo słabe, co powoduje zanik jąder. Aby uniknąć tego zawodnicy będą używać HCGto zachować sztuczne sygnału do jądra i zapobieganie atrofii jąder.

Po podaniu, HGC podnosi testosteronu w surowicy bardzo szybko. Wzrost jodły testosteron pojawia się około dwóch godzin po wstrzyknięciu HCG. Drugi pik pojawia się około dwóch do czterech dni później. HCG terapii okazało się bardzo skuteczne w zapobieganiu zanik jąder i używania własnego ciała biochemicznych mechanizmów stymulujących w celu zwiększenia poziomu testosteronu w osoczu w trakcie szkolenia. Niektóre sterydy okazać, że niektóre z ich najlepszych siły i wielkości zysków podczas używania HCG w połączeniu z sterydów. Może to wee być ze względu na fakty, że ciało ma wysoki poziom naturalnych androgenów, jak również sztucznych hormonów steroidowych w tym czasie. Optymalna dawka dla sportowca za pomocą HCG nigdy nie została ustalona, ​​ale uważa się, kapelusz jednego strzału z 1000 do 2000 jm na tydzień będzie uzyskania pożądanych wyników. Cykle na HCG powinny być utrzymywane przez trzy tygodnie w czasie z poza cyklu co najmniej miesiąc pomiędzy nimi.

Na przykład jeden może używać HCGfor dwa do trzech tygodni w środku cyklu i przez dwa lub trzy tygodnie pod koniec cyklu. Spekulowano, że długotrwałe stosowanie HCGcould powstrzymanie własnej produkcji gonadotropin na stałe. To dlatego krótkie cykle są najlepsze do zrobienia. Skutki uboczne HCGuse to ginekomastii, retencji wody i wzrost popędu płciowego, zmiany nastroju, bóle głowy i wysokie ciśnienie krwi. HCGraises poziom androgenów w mężczyźni aż o 400%, ale również podnosi poziom estrogenów dramatycznie, jak również. Dlatego może to spowodować prawdziwy przypadku ginekomastii, jeśli dawki zbyt podwyższone dla tej osoby. Innym skutkiem ubocznym wynika z HCGuse jest poranne mdłości (nudności i wymioty).

Nie ma żadnych przypadków przedawkowania powikłań przy użyciu HCG nie ma nie było żadnych związanych rak, wątroby lub nerek. HCG był w pewnym momencie spojrzał na zobaczyć, czy to są nosicielami wirusa AIDS, ze względu na fakt, że jest biologicznie aktywny, ale ostatnie słowo jest to, że nie można w żaden sposób. Widzimy więc, jak HCG być stosowany przez sportowców, aby uniknąć niektórych problemów związanych z nagłe wstrzymanie cyklu.

Ten produkt nie jest również podniósł na sterydów testów, więc niektórzy zawodnicy używać go utrzymać wysoki poziom androgenów przed zawodami, że ma testów narkotykowych. HCG muszą być przechowywane po to zmieszane ze sobą, a wtedy on ma życie około 10 tygodni. Jest ono wykonane domięśniowo tylko, ten lek jest często dostępne na zlecenie lekarza, jeśli występują objawy hipogonadyzmu. Trudno jest znaleźć na czarnym rynku.

 

Pregnyl w ciąży:

Pregnyl lub ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG). jest wysoce oczyszczony preparat uzyskany z moczu ciężarnych kobiet. Kiedy podaje się domięśniowo, naśladuje normalne połowie cyklu wzrost LH i owulacji powoduje wystąpienie. Najlepiej, codzienne współżycie powinno być praktykowane przez 48-godzinnego okresu, po LH.

Lekarz poinformuje, kiedy należy mieć stosunek płciowy lub w niektórych przypadków, gdy w sztucznej inseminacji procedura zostanie wykonana w celu maksymalizacji prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.

 

JAK SĄ HUMEGON I Pregnyl PODANE?

Humegon podawany jest domięśniowo, często w pośladek. To nie może być przyjmowany doustnie, ponieważ jest to białko i będzie trawiony w żołądku.

Zastrzyki Humegon są zwykle rozpoczął się w pierwszych 5 dni cyklu miesiączkowego i są często nadal codziennie w sumie 7 do 12 dni. Jednakże, dawki leku oraz planu administracji mogą się różnić, zależnie od reakcji organizmu na leczenie. Nie jest czymś niezwykłym dla lekarza do zmiany leku lub harmonogramu z cyklu na cykl.

Pregnyl (gonadotropiny kosmówkowej do wstrzykiwań. USP) jest podawana w formie zastrzyku domięśniowego, gdy lekarz uważa, odpowiednie kryteria stymulacji zostały osiągnięte. W niektórych przypadkach nadmiernej reakcji, wstrzyknięcie może zostać wstrzymana.

 

Długość leczenia

Jeśli nie zajść w ciążę. Humegon i Pregnyl może być podawany raz w następnym cyklu miesiączkowego. Jednak cykli leczenia nie zawsze są kolejne, a terapia jest indywidualnie dla każdego pacjenta.

Terapia może trwać tak długo, jak sześć cykli, po czym inne opcje mogą być omówione z Tobą.

 

To działa?

Jeśli owulacja nastąpiła, progesteronu jest produkowany przez jajniki. To może być mierzona za pomocą testu krwi, około 7 dni po owulacji.

Jeśli nie jesteś w ciąży, możesz spodziewać się miesiączki około 14 dni po wstrzyknięciu hCG. Jeśli okres nie przychodzi, badanie krwi pokaże, czy jesteś w ciąży. USG może być wykorzystane do kontroli postępów w ciąży.

 

Staranne monitorowanie, WAŻNE

Monitoring jest istotny dla regulacji leczenia i minimalizacji skutków ubocznych. Dwie metody kontroli są stosowane. często w połączeniu.

Pierwszy odbywa się za pomocą badania krwi, które codziennie mierzyć poziom estrogenów. W mieszków rozwijać. wydzielają większe ilości hormonu estrogenu. Większe ilości estrogenów wskazują na większą odpowiedź jajników na Humegon (menotropins do wstrzykiwań.

Drugą metodą. USG. wykorzystuje fale dźwiękowe do produkcji zdjęć jajników,. Procedura ta pozwala na lekarza w liczby i rozmiaru pęcherzyków. i może stanowić wskazanie Po owulacji jest prawdopodobne. Bardzo ważne jest, aby przejść do wszystkich badań i USG, ponieważ ich wyniki mogą pokazać potrzebę dostosowania leczenia w danym cyklu.

 

OBAWY EFFECTS/0THER SIDE związane z leczeniem

Humegon i Pregnyl (gonadotropiny kosmówkowej do wstrzykiwań, USP) mogą być związane zarówno drobnych jak i poważnych, zagrażających życiu działań niepożądanych i innych potencjalnych zagrożeń. Oto niektóre, ale nie wszystkie potencjalne skutki uboczne / obawy, że należy porozmawiać z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia.

Czasami obrzęk, podrażnienie i ból w miejscu wstrzyknięcia może wystąpić podczas Humegon (menotropins do wstrzykiwań. USP) terapii. Ponadto, lek może czasami powodować bóle głowy, bóle brzucha i łagodnym do umiarkowanego powiększenie jajników. Należy poinformować lekarza w przypadku wystąpienia któregokolwiek z tych objawów. W takich przypadkach lekarz oceni leczenie z Państwem w celu dokonania niezbędnych zmian. Zastrzyk Pregnyl (gonadotropiny kosmówkowej do wstrzykiwań, USP) również może powodować ból w miejscu iniekcji, jak bóle głowy, drażliwość, niepokój, depresja, zmęczenie i obrzęki spowodowane zatrzymaniem płynów.

Troska o płodności narkotyków, takich jak Humegon, jest ryzyko ciąży mnogiej. Około 80% ciąż, po leki na płodność takie produkty, jak Humegon i Pregnyl wynik w pojedynczych urodzeń. W przypadkach ciąż mnogich, większość bliźniaków. Jednak trzy lub więcej dzieci może być pomyślane. Lekarz powinien omówić ryzyko ciąży mnogiej z Państwem przed rozpoczęciem leczenia.

Pamiętaj, aby omówić z lekarzem efekty uboczne i wszelkie inne problemy związane z leczenia przed rozpoczęciem leczenia.

 

Jak skuteczna jest HUMEGON (MENOTROPINS do wstrzykiwań, USP)?

Humegon może wywołać owulacji u kobiet, które nie owulacji lub którzy mają nieregularne cykle. Jednakże wskaźnik skuteczności dla Humegon mogą się różnić w zależności od powodu (-ów) do niepłodności. Takie czynniki jak stan jajowodów, jakości nasienia, i wiek pacjenta są również ważne w określaniu, czy ciąża jest osiągnięty. Jeśli nie zajść w ciążę podczas Humegon, lekarz omówi inne opcje z tobą.

 

WNIOSKI

Dzisiaj, wiele zdrowych dzieci rodzi się w wyniku płodności narkotyków, takich jak Humegon i Pregnyl (gonadotropiny kosmówkowej do wstrzykiwań, USP). Lekarz może odpowiedzieć na dalsze pytania na temat tych leków.