Producenci

List of all manufacturers


Super-Drol Euro-Pharmacies 50 tabs [10mg/tab]

Super-Drol Euro-Pharmacies 50 tabs [10mg/tab]

52,00 €

15% 44,20 €

dostępność: Fotografii

Buy Super-Drol Euro-Pharmacies (methyldrostanolone, superdrol)

Superdrol / Methyldrostanolone

Nazwa chemiczna = 2a, 17a-dimetylo-5a-andro-17b-ol-3-onu

Aktywność estrogenów = none

Działalność progestacyjnego = brak danych

Methyldrostanolone, znany również jako methasteron, jest silnym doustne sterydy, że nigdy nie został sprzedany jako lek na receptę. W strukturze, to steroid jest blisko pochodną drostanolone (Masteron). Jedyna różnica w tym przypadku jest dodawanie do-17 c alfa grupy metylowej, modyfikację, która umożliwia to steroid wysoką biodostępność doustną. Oba czynniki są bardzo porównywalne, jednak. Zarówno methyldrostanolone i drostanolone są non-aromatyzacji, więc nie ma różnicy w estrogenowe tych dwóch hormonów, a oba sterydy anaboliczne, aby utrzymać korzystne androgenne stosunkach. Testy laboratoryjne należy umieścić Superdrol naprzód tu jednak pokazuje to, że posiadają 4 razy anaboliczne potencję jamy metylotestosteronu podczas wyświetlania jedynie 20% tej androgenicity (20:1, w porównaniu z 3,1). Dokładna świecie rzeczywistym Znaczenie tych danych okaże się jednak. Methyldrostanolone jest preferowany przez sportowców dla swoich umiarkowanych właściwościach anabolicznych, które zazwyczaj towarzyszy utrata tkanki tłuszczowej i minimalnych androgennych skutków ubocznych.

Historia:

Methyldrostanolone została po raz pierwszy opisana w 1959 roku. Ten steryd został opracowany przez międzynarodową farmaceutycznego giganta Syntex, obok takich innych znanych czynników anabolicznych jak drostanolone propionianu i oxymetholone. W przeciwieństwie drostanolone i oxymetholone jednak ten steroid (przynajmniej w podstawowej formie) nigdy nie został wydany jako produkt leczniczy. Dopiero sprzedawane przez krótki okres czasu, zmodyfikowanej hormonu zwanego dimethazine. Dimethazine wykonana jest z dwóch cząsteczek Methyldrostanolone które są połączone ze sobą, które są później metabolicznie oddzielonych otrzymując bezpłatny Methyldrostanolone.

Tak więc, technicznie Methyldrostanolone sam nigdy nie był sprzedawany jako środek na receptę, można powiedzieć, że lek był jednym wykorzystane medicinally.OtherWise, methyldrostanolone cząsteczka Methyldrostanolone pozostały niejasne badania steroid tylko, i nigdy nie był sam w sobie zatwierdzone do stosowania u ludzi. Methyldrostanolone został wydany na początku 2005 roku jako pozagiełdowym "szarej" sterydów anabolicznych w Stanach Zjednoczonych.

Lek sprzedawany bez ograniczeń, jako produktu odżywczego suplementu, wyjąwszy pewne minimalne zastrzeżeń wiekowych przez producenta. Brak stanowym lub federalnym zidentyfikować ten lek jako steryd anaboliczny, który usunąć legalności związanych z byciem Class III substancji kontrolowanych, jak inne sterydy. Jest to po prostu ze względu na fakt, że nie było methyldrostanolone w handlu w chwili te prawa zostały zapisane, a nie była znana ustawodawcy. To nigdy nie było legalne sprzedać jako suplement diety, jednak i pod koniec 2005 roku FDA gniewnie przyznał methyldrostanolone był sprzedawany na uzupełnienie sportowego rynku. Na początku 2006 roku, FDA wysyłał listy do producenta i dystrybutora wymagającym zostać wycofany z handlu. Superdrol został już wycofany.

Cechy strukturalne:

Methyldrostanolone jest zmodyfikowaną formą dihydrotestosteron. Różni się on od: 1) dodanie grupy metylowej przy atomie węgla 17-alfa, który pomaga chronić hormon podczas podawania doustnego, oraz 2) wprowadzenie grupy metylowej na atomie węgla 2-(alfa), co znacznie zwiększa wytrzymałość anaboliczne z steroidu przez podniesienie jego odporności na metabolizm przez 3-hydroksysteroidowej dehydrogenazy enzymu w tkance mięśni szkieletowych.

Skutki uboczne (estrogenowe):

Methyldrostanolone nie zapachowe przez organizm i nie jest mierzalny estrogenów. Anti-estrogen nie jest konieczne przy użyciu tego steroidu, a ginekomastia nie powinno być problemem nawet u osób wrażliwych. Ponieważ estrogen jest winowajcą zwykle o retencji wody, methyldrostanolone zamiast produkuje chudego, wysokiej jakości zestaw do ciała bez obawy nadmiernej retencji podskórnej płynu. To sprawia, że ​​korzystne sterydów używać podczas cykli, podczas cięcia tłuszczu i wody retencji są główne obawy.

Administracja (mężczyźni):

Methydrostanolone nigdy nie został dopuszczony do stosowania u ludzi. Wytyczne przepisujący są niedostępne. Skuteczna dawka methyldrostanolone dla ciała i zwiększających wydajność celów wydaje się rozpocząć w przedziale 10-20 mg na dobę, przyjmowana przez okres nie dłuższy niż 6 lub 8 tygodni. Na tym poziomie wydaje się, aby nadać wymierny efekt budowania mięśni, które zwykle towarzyszy utraty tłuszczu i definicji wzrostu. Nie należy się spodziewać, aby uzyskać 30 funtów na ten lek (jego nazwa, co jest skrótem od "Super Anadrol" jest bardziej marketing niż rzeczywistości), ale wielu ma odejść z ponad 10 kilogramów solidnej masy mięśniowej przy użyciu tego środka sam. W celu ustalenia optymalnej dawki dobowej, niektóre nie znaleźć ten lek jest wymiernie bardziej skuteczne, gdy wyruszą do 30 zakresu mg. Potencjalne uszkodzenie wątroby zdecydowanie powinien być brany pod uwagę przy takim wykorzystaniu, jakkolwiek.

Aby uniknąć dalszej eskalacji obciążenie wątroby, 20 mg na dobę z dzienną methyldrostanolone jest czasami łączony z nietoksycznego sterydem, takich jak testosteron w fazie budowania masy szkoleń, lub nandrolonu lub Boldenone na więcej przyrost czystej tkanki i definicji, a nie po prostu zwiększenie dosage.The lek działa dobrze również w cyklach skrawania gdzie jej brak estrogenowe są bardzo korzystnych warunkach. Często łączy się tutaj z non-aromatyzacji sterydem jak Primobolan lub Parabolan.

Administracja (kobiety):

Methyldrostanolone nigdy nie został dopuszczony do stosowania u ludzi. Wytyczne przepisujący są niedostępne. W sportowej arenie, skuteczna doustna dawka dobowa spadnie około 2,5 mg dziennie, w cyklach trwających nie więcej fhan 4-6 tygodnie, aby zminimalizować szansę na wirylizacji. Głównym punktem spornym z kobiet jest prawdopodobnie będzie dawce 10 mg na kapsułkę, która jest zbyt duża, aby używać. Aplikacja wymaga otwarcia każdej kapsułce oraz podział sproszkowane zawartości na 4 oddzielnych dawkach. Jak w przypadku wszystkich sterydów, wirylizacja jest nadal możliwe.

Dostępność:

Superdrol jest już produkowany, chociaż niektóre produkty klony mogą nadal znajdować.