Producenci

List of all manufacturers


Testabol Depot British Dragon 10ml vial [200mg/1ml]

Testabol Depot British Dragon 10ml vial [200mg/1ml]

38,00 €

25% 28,50 €

dostępność: Fotografii

Buy Testabol Depot British Dragon (testosterone cypionate)

Testosteron Testosteron jest długo działającego preparatu testosteronu, który jest wskazany w leczeniu osób, które nieobecne lub bardzo niski poziom tego hormonu. Jest to czasem określane jako testosteron Depo.

Testosteron jest estryfikowane, co jest dość długo działających. Jest ona dostępna wyłącznie w postaci iniekcji. Steryd anaboliczny jest zazwyczaj rozpuszcza się w sezamu lub olej z nasion bawełny i wstrzyknięto do obszaru pośladek. Lek uwalnia się powoli z miejsca iniekcji do około 7-12 dni.

Sformułowanie jest jak biały mleczny proszek i jest nierozpuszczalny w wodzie, ale łatwo rozpuszczalny w większości rozpuszczalników organicznych, w tym oleju roślinnego.

 

Farmakologia

Jednostka zwykle sprawia, że ​​hormony płciowe jak testosteron, który jest odpowiedzialny za normalny wzrost i rozwój wtórnych cech płciowych. Obejmuje to wzrost prostaty, jąder, penisa, mosznę, włosy na ciele, vocal zgrubienie przewodu, zmiany w tkance tłuszczowej i mięśni. Gdy występuje niedobór testosteronu, drugorzędowych cech płciowych i wzrost ciała jest zawsze nieprawidłowy. Tak więc, jednym z oznaczeń terapii testosteronem jest w leczeniu osób, którym brak testosteronu lub są bezpłodne.

 

Wskazania do stosowania

Testosteron Testosteron jest stosowany w leczeniu warunkach, gdy wystąpi awaria testosteronu jest wydzielane jak:
 
pierwotnej niewydolności jąder, aby hormon
awarii przysadkę do uwalniania Gonadotropiny

 

Budowy ciała

Testosteron i jego analogi są powszechnie stosowane przez sportowców i kulturystów. Steryd podejmowane głównie w celu zwiększenia ciała i stymulować psychiki. Większość kulturystów, którzy biorą ten lek twierdzą, że powoduje spontaniczne wybuchy energii wiąże się ze zwiększoną agresję. Ta funkcja leku jest używany głównie przez ciężarowców i zapaśników zawodowych. Wielu sportowców twierdzą także, iż lek poprawia ich zdolność do wykonywania ćwiczeń na wysokie standardy.
 
Testosteron ma umiarkowane właściwości anaboliczne, ale także jest silnym androgennym środkiem.
 
Ponieważ lek jest przez wtrysk, jego wpływ na organizm nie są szybkie. One może nie widać żadnych efektów przez co najmniej 3-4 tygodni po rozpoczęciu iniekcji. W przeciwieństwie do doustnego testosteronu, iniekcji preparatów ostatni już w organizmie.
 
Kiedy przyjmować dłużej niż 4-6 tygodni, możliwe jest zwiększenie masy ciała i anabolizmu białek. Jednak dla ciała zbudować jeden mięsień również do jedzenia dieta bogata w kalorie. Większość kulturystów również połączenie z innymi hormonami w tym samym czasie. Ponieważ testosteron jest przekształcany do estrogenów w tkance tłuszczowej, zawsze istnieje ryzyko wystąpienia ginekomastii. Aby temu zapobiec, większość kulturystów dodać Arimidex lub tamoksyfenu podczas cyklu.
 
Podczas zastrzyki z testosteronu, naturalne wydzielanie testosteronu ciało jest hamowany przez mechanizm sprzężenia zwrotnego poprzez hamowanie przysadki LH. W dużych dawkach, nawet spermatogenezy może być osłabiona. Aby umożliwić podwzgórze-przysadka odzyskać, zaleca się, że lek można stopniowo zmniejszać dawkę powoli w ciągu kilku tygodni. Nagłe odstawienie leku może prowadzić do skrajnego wyczerpania, utraty wagi i podatność na złamania.

 

Przeciwwskazania

Jest kilka osób, które powinny unikać testosteronu jak sterydy, ponieważ może to pogorszyć stan kliniczny. Warunki te obejmują:
 
osób z alergią na leki
mężczyźni z rakiem piersi
mężczyźni z rakiem prostaty
Kobiety w ciąży lub karmiących piersią
Osoby, które wątroby, nerek i serca


Skutki uboczne

Kiedy Testosteron Testosteron jest wstrzykiwany przy niskich dawkach, efekty uboczne są rzadkie. Jednak długotrwałe stosowanie jest wiadomo, że związane z różnorodnymi liczba działań niepożądanych - z których wszystkie są odwracalne, gdy lek jest zatrzymany. Dla kobiet, które decyduje się na testosteron, są virilizing działania niepożądane, które nie zawsze są odwracalne, gdy lek jest zatrzymany. Podobnie jak wszystkie sterydy, testosteron ma również szereg skutków ubocznych, które obejmuje:
 
nudności, wymioty
skurcze brzucha, biegunka
obrzęk
ncreased / zmniejszenie libido
bóle głowy
trądzik, skóry tłustej
zasadniczą zmianą w tym gniew, depresja, bezsenność
obfite pocenie się
utrata włosów
ginekomastii
 
Kiedy podjęte przez kobiety, lek może powodować virilizing zdecydowanie efekty, takie jak:
 
pogłębienie głosu
chrypka
nadmierny wzrost włosów
powiększenie łechtaczki
nieregularne cykle miesiączkowe
 
Testosteron Testosteron jest przekształcany estrogenów w tkance tłuszczowej. Estrogenów niż prowadzi do rozwoju powiększenie piersi i retencji wody. Ten efekt jest zwykle widoczny po sterydów była używana przez dłużej niż 4 tygodnie. Ginekomastia nie odwrócić, gdy steryd przerwać.

 

Powyżej dawki

Powyżej dawki Testosteron Testosteron jest bardzo rzadkie. Lek jest zwykle podawany w zastrzyku. Jeśli nadmiar dawki wstrzykuje się, nie ma żadnych ostrych skutków ubocznych, ale osoba może czuć się chory przez kilka tygodni. W zależności od wstrzyknięcia dawki, wizyty w szpitalu lub w gabinecie lekarskim nie byłoby złym pomysłem.

 

Dawkowanie

W medycynie klinicznej, Testosteron Testosteron podawany jest w zastrzyku. Tłustej zawieszenie jest wstrzykiwany tylko do mięśni. Testosteron Testosteron jest dostępny w dwóch dawkach 100mg/ml i 200 mg / ml. Jest wytwarzany tylko do wstrzykiwań domięśniowych. Lek może być podawany w obszarze pośladków raz na 7-12 dni. Większość Testosteron Testosteron jest związany z białka i tylko 2% jest bezpłatne. Lek powinien być podawany raz w tygodniu, ale są pewne kulturystów, którzy nie wstrzyknąć go co drugi dzień.

Nie jest to zalecane i może prowadzić do powstania ropni, owrzodzeń i zakażeń skóry.

W miejscu wstrzyknięcia musi być obracane czy zastrzyki mają być kontynuowane przez długi czas. Oleiste zawiesiny nie należy podawać do ramion lub brzucha. Dawki testosteronu Testosteron waha się od 50mg-400mg/week, w zależności od leczonej choroby. Kulturyści często wstrzyknąć większą ilość narkotyków 200mg-400mg/week. Lek jest następnie powoli wchłaniany do krwiobiegu w ciągu najbliższych kilku dni.

 

Kontrola

Testosteron Testosteron jest substancji kontrolowanych i zaliczone do grupy 3 pod Controlled Substance Act. Jest on dostępny tylko w USA z zaleceniem lekarza. Posiadania, dystrybucji lub sprzedaży tego steryd anaboliczny jest uważana za nielegalną.

 

Wykrywanie

Zawsze tłustej zawieszenia lek jest stosowany, lek ma tendencję do pozostawania w organizmie przez długi czas. Testosteron Testosteron i jego metabolity mogą być wykryte w moczu tak długo, jak 2-3 tygodnie po ostatnim zastrzyku. W związku z tym długi czas w organizmie, większość kulturystów preferuje przyjmowanie leku podczas poza sezonem.

 

Dostępność

Większość kulturystów uzyskać ich Testosteron Testosteron z czarnym rynku. W USA oryginalnego produktu farmaceutycznego jest dobrze kontrolowana, a nie do sprzedaży. Generic formy sterydów zostały dokonane w Japonii, Australii, Meksyku, Hiszpanii, Brazylii i Tajlandii jest dostępne.
 
Większość kulturystów stosuje między 200-1000mg/week i fiolkę z 400 mg w 2 ml może kosztować od 20 dolarów - 40 dolarów. to może wynieść 200 dolarów miesięcznie w zależności od dawki.
 
Jednak, jak wszystkie rzeczy w cyberprzestrzeni czystość i jakość produktu zawsze jest mowa. I podróbki produktów są bogate